ikona 

Aktuality

Přivítali jsme nové občánkyPřivítali jsme nové občánky
Dne 11.12.2018 jsme v obřadní síni městského obvodu W. Churchilla 4 přivítali nové občánky.
více informací

Pozvánka na 2. zasedání Zastupitelstva MO Ústí nad Labem – město 19. prosince 2018 15:00 hod.Pozvánka na 2. zasedání Zastupitelstva MO Ústí nad Labem – město 19. prosince 2018 15:00 hod.
Program a pozvánka na 2. zasedání ZMO Ústí nad Labem – město, které se bude konat ve středu 19. prosince 2018 od 15:00 hodin v zasedací místnosti č. 155, přízemí budovy Úřadu pro zastupování státu, Mírové náměstí 36, Ústí nad Labem.
více informací

Informace pro občany o omezené pracovní době úřadu na konci roku 2018Informace pro občany o omezené pracovní době úřadu na konci roku 2018
Informujeme občany, že Úřad městského obvodu Ústí nad Labem - město bude ve dnech 27., 28. a 31.12.2018 uzavřen.
více informací

Úvodní slovo nastupující starostky městského obvoduÚvodní slovo nastupující starostky městského obvodu
Vážení spoluobčané, oslovuji Vás jako nově zvolená starostka Městského obvodu Ústí nad Labem – město. Velmi si vážím důvěry, která mi byla Vámi dána, a zároveň jsem si plně vědoma zodpovědnosti za další rozvoj a správu městského obvodu, která je s tím spojena. Dovolte mi, abych Vás seznámila s úkoly a cíli, které jako Vaše starostka budu prosazovat v následujícím čtyřletém volebním období. Velice důležitým prvkem pro napln...
více informací

Rekonstrukce zeleně Masarykova uliceRekonstrukce zeleně Masarykova ulice
Dalším počinem městského obvodu Ústí n. L. – město a krokem k hezčímu centru města byla investiční akce „Rekonstrukce zeleně ul. Masarykova“ nad pobočkou České spořitelny.
více informací

Péče o zeleň od jara až do podzimuPéče o zeleň  od jara až do podzimu
V jarním období letošního roku bylo vysazeno 106 ks stromů, některé jako náhradní výsadba za stromy pokácené, některé na přání občanů a jiné z vlastního podnětu. Letošní rok byl jedním z nejhorších na udržení výsadeb, vzhledem k extrémním teplotám dlouhotrvajícího období sucha. Uzalévat jak vysazené stromy, tak letničkové záhony byl téměř nadlidský úkon.
více informací

Přivítali jsme nové občánkyPřivítali jsme nové občánky
Dne 25.9.2018 jsme v obřadní síni W. Churchilla nové občánky.
více informací

Výběrové řízení funkci referent/ka oddělení sociálních věcí ÚMO Ústí n. L. – městoVýběrové řízení funkci referent/ka oddělení sociálních věcí ÚMO Ústí n. L. – město
Tajemnice ÚMO Ústí nad Labem - město vyhlašuje výběrové řízení na funkci referent/ka oddělení sociálních věcí, sociálně správního odboru Úřadu MO Ústí nad Labem – město. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, nástup možný ihned.
více informací

Řada míst v našem obvodě rozkveteŘada míst v našem obvodě rozkvete
V travnatých plochách kvetou barevné krokusy, které byly vysazeny hnízdově v r. 2016. Ostatní cibulky z výsadeb v r. 2016 už vykukují na svět, a co nevidět nás opět potěší svými barvami a vůní. Chystají se hyacinty, narcisky a tulipány, např. v ul. Rooseveltova ve svahu u chodníku, v Parku republiky a v parčíku v ul. Churchillova. Tyto cibulky poprvé zpestřily svými květy travnaté plochy loňské jaro.
více informací

Péče o stromyPéče o stromy
Péče o stromy se  sestává z řady úkonů. Nejčastějším úkonem jsou řezyprováděné z různých důvodů a několika způsoby. Na základě požadavku občanů a jiných subjektů (např. správců veřejného osvětlení, komunikací  apod.) jsou prováděny řezy zajišťující prosvětlení prostoru v případě, že dřevina stíní bytům či řezy zajištující odstranění částí zasahujících do profilů komunikací, do dopravního značení či pro...
více informací


Strana:  1  2