ikona 

Vítání občánků

Městský obvod Ústí n. L. – město zavádí pro občany obvodu novou službu VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás oslovit v souvislosti se zavedením nové služby občanům s trvalým pobytem v MO ÚL – město, a to zajištěním slavnostního obřadu Vítání občánků, kterým bychom Vám chtěli poděkovat za rozhodnutí žít a založit rodinu právě v našem obvodě. Narodilo se Vám miminko a chtěli byste se zúčastnit tohoto slavnostního obřadu? Z legislativních důvodů je nutné, abyste nejdříve vyplnili stručnou žádost – zde,  a odevzdali ji nejdéle do tří měsíců po narození dítětě na ÚMO ÚL – město a vyčkali na pozvánku s termínem, kdy se obřad bude konat. Při obřadu obdržíte drobný dárek.

Vyplněním této žádosti není dotčeno Vaše právo požádat si o zařazení do projektu Podpora rodiny s prvorozeným dítětem, který zajišťuje Magistrát města ÚL, odbor školství, kultury, sportu a sociálních služeb.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Žádost je dále k dispozici na ÚMO ÚL – město na matrice – úseku narození, na podatelně, sekretariátě. Žádost může být podána osobně nebo elektronicky. Obřad se bude konat zhruba 4x za rok v obřadní síni W. Churchilla 4, ÚL.

Fotogalerie z Vítání občánků

Ze dne 17.3.2016 3.12.2015 25.9.2015 12.6.2015

 Zpět  Nahoru  Tisk