Zastupitelstvo

tečka  Složení ZMO

tečka  Jednací řád ZMO

tečka  Termíny zasedání ZMO

tečka  Usnesení a zápis ZMO

tečka  Výbory ZMO

tečka  Přihlášení
Dnes má svátek: Lucie

Předpověď počasí:
Počasí Ústí nad Labem - Slunečno.cz

Změnit velikost webu: Zvětšit Zmenšit
ikona 

Složení ZMO

SEZNAM ČLENŮ ZASTUPITELSTVA MO ÚSTÍ N. L. - MĚSTO


  Příjmení, jméno, titul Politická strana Kontakt
             

Karika Karel

místostarosta

PRO!Ústí

Strana zelených

Karel.Karika@mag-ul.cz      
Bačinová Olga bez politické příslušnosti, zvolena za ANO 2011 Olga.Bacinova@mag-ul.cz
Holub Josef, Ing. bez politické příslušnosti, zvolen za ANO 2011 josholub@centrum.cz
Hýbner Kamil, Ing. bez politické příslušnosti, zvolen za ANO 2011 hybner.kamil@gmail.com
Macek Roman bez politické příslušnosti, zvolen za ANO 2011 Roman.Macek@mag-ul.cz
Mach Jiří, Ing. bez politické příslušnosti, zvolen za ANO 2011 mach.ressl@seznam.cz
Musil Miloš bez politické příslušnosti, zvolen za ANO 2011 Milos.Musil@mag-ul.cz
Pém Jaroslav bez politické příslušnosti, zvolen za ANO 2011 jaroslav.pem.1@seznam.cz
Dlouhý Pavel, MUDr. ČSSD pavel.dlouhy.usti@volny.cz
Doucha Vlastimil ČSSD v.doucha@seznam.cz
Lád Roman ČSSD lad.roman@seznam.cz
Dyrynk Josef KSČM pepa.dyrynk@seznam.cz
Janeček Jan KSČM Janjanecek@centrum.cz
Minárik František KSČM fr.minarik@gmail.com
Al-Eraidi Hilmi Mahmoud, MUDr. ODS aleraidi@email.cz
Turek Libor, Ing. Ph. D. ODS

dr.libor.turek@seznam.cz

Tvrdík Jan, Mgr. ODS tvrdik8@seznam.cz
Charvát Vladimír

PRO!Ústí

Česká pirátská strana

Vladimir.Charvat2@mag-ul.cz
Punčochář Karel PRO!Ústí Karel.Puncochar@mag-ul.cz
Tichá Štěpánka PRO!Ústí Stepanka.Ticha@mag-ul.cz
Žákovská Karolína, JUDr., Ph.D.

PRO!Ústí

Strana zelených

Karolina.Zakovska@mag-ul.cz
Žaludová Eva
  bez politické příslušnosti
eva-zaludova@seznam.cz
Fišer Martin, Bc. TOP09 mfiser@volny.cz
Libal Roman

bez politické

příslušnosti,

zvolen za ANO 2011

Roman.Libal@mag-ul.cz
Tajchnerová Ilona, JUDr.

bez politické

příslušnosti,

zvolena za TOP09

advokat@tajchnerova.eu
Čaloun Jan UFO caloun11@seznam.cz
Evan Vladimír UFO v.evan@seznam.cz
       

Městský obvod Ústí nad Labem - město: Nahoru  Městský obvod Ústí nad Labem - město: Tisk