Informace pro občany o výstražné hodinové stávce odborového svazu při ÚMO

Informace pro občany o výstražné hodinové stávce odborového svazu  při ÚMO
22.11.2023
Dne 27.11.2023 proběhne výstražná stávka „Za lepší budoucnost ČR“, kterou vyhlásila Českomoravská konfederace odborových svazů. Základní odborová organizace Odborového svazu státních orgánů a organizací při ÚMO Ústí nad Labem město se k této stávce připojuje a to hodinovou výstražnou stávkou od 12:00-13:00 hodin.

Dne 27.11.2023  proběhne výstražná stávka „Za lepší budoucnost ČR“, kterou vyhlásila Českomoravská konfederace odborových svazů.
Základní odborová organizace Odborového svazu státních orgánů a organizací při ÚMO Ústí nad Labem - město se k této stávce připojuje a to hodinovou výstražnou stávkou od 12:00-13:00 hodin.

Stávka se v uvedeném čase 12:00 – 13:00 hodin promítne do úředních hodin pro veřejnost  na oddělení matrik a evidence obyvatel.

Omlouváme se veřejnosti  za krátkodobé omezení dostupnosti služeb na odd. matrik a evidence obyvatel.