Ostatní

tečka  Loga úřadu

tečka  Různé

tečka  Fotogalerie obvodu

tečka  Historie obvodu

tečka  Mapa serveru

tečka  Nová multimediální procházka

tečka  Radniční hlasatel

Dnes má svátek: Viola

Předpověď počasí:
Počasí Ústí nad Labem - Slunečno.cz

Změnit velikost webu: Zvětšit Zmenšit
ikona 

Česká asociace pro nemovitosti - CAPNE

    

Slovo REALITY je v poslední době čím dál častěji skloňováno – zpravidla v souvislosti s nekalými praktikami realitních makléřů a obecnou nespokojeností lidí, kteří neměli dobrou zkušenost s realitní kanceláří.

„Často se na nás obracejí lidé s žádostí o pomoc, ale bývá zpravidla pozdě – chybu udělali již na počátku procesu a ta se pak s nimi vleče až do konce. Proto jsme připravili specializované portály, v rámci kterých nabízíme občanům komplexní informace (seriózní a nestranné). Na nich je pak rozhodnutí, zda se vrhnou na realitní transakci sami či za pomoci realitních expertů. Pro nás je důležité to, aby lidé věděli na co si dát pozor a čeho se vyvarovat. Bydlení je základní lidskou potřebou, proto by měla být realitní transakce bezpečná a efektivní, v optimálním případě i příjemná“ – říká předseda Asociace Ing. Tomáš Peterka.

Česká asociace pro nemovitosti, z.s. (nezisková organizace) poskytuje běžným lidem informace, nástroje a služby, které jim pomohou projít realitní transakcí bezpečně a efektivně. „Současný realitní trh je nepřehlednou džunglí, ve které se běžný občan nemůže orientovat. Stát zaspal a realitní trh zůstal neregulovaný. Máme proto nejvíce realitních makléřů na počet obyvatel v celé Evropě, přičemž jejich kvalita se neskutečně různí.“ říká předseda Asociace Ing. Tomáš Peterka.

Asociace apeluje na občany, aby se před rozhodnutím prodat nebo koupit nemovitost (případně pronajmout) seznámili se základními informacemi, postupy, potřebnou smluvní dokumentací, aby se obraceli se svými dotazy na odborníky. Mohou se tak vyvarovat chybám, které jsou zpravidla drahé, někdy až fatální.

Více informací o bezpečných realitních transakcích na www.proBEZPECNEreality.cz nebo na www.capne.cz. V případě dotazů volejte 461 056 811 nebo piště na info@capne.cz.

Co je CAPNE - tisková zpráva

ikona
Docasne/TZ_CAPNE_06_2016.pdf

Česká republika je jedna z mála zemí v Evropské unii, kde není činnost realitních kanceláří potažmo realitních
zprostředkovatelů (makléřů) nijak regulována. Proto máme v naší malé zemi přes 20 000 realitních makléřů –
kvalita nabízených služeb se však dramaticky liší. Přes 80% realitních makléřů není schopno kvalitně poradit. Je
nutné znát celý proces realitní transakce a předcházet chybám. Jak na to?

ikona
Docasne/Newsletter_CAPNE_06_2016.pdf

, Česká asociace pro nemovitosti, z.s. spustila poradenství  v oblasti realitních transakcí. Na specializovaném webovém portále www.AVNCR.cz poskytuje praktické informace pro zájemce z řad široké veřejnosti, kteří se potřebují zorientovat na realitním trhu.

Dovolte nám se s vámi podělit o radostnou zprávu.

Rádi bychom zveřejnili, že portál AVNCR.cz nabízí základní členství BASIC zájemcům ZDARMA. Aktéři realitní transakce získají odpovědi na své otázky, utřídí si myšlenky a získají informace na co si dát pozor, čeho se vyvarovat a s čím počítat. Cílem našeho snažení jsou bezpečné realitní transakce v České republice.

Kde se o České asociaci pro nemovitosti, z.s. psalo a mluvilo? Odkaz najdete ZDE.Zpět  Nahoru  Tisk