Veřejné vyhlášky

Vyvěšeno
Sejmuto
Dokument
25.8.2026
9.9.2026
Veřejná vyhláška č.j.: MMUL/ODM/SÚ/340651/2026/GuKa
Opatření obecné povahy v ul. Mírové náměstí; křižovatka ul. Bělehradská x Rooseveltova x Hilarova x Na Vyhlídce, ul. Veleslavínova, ul. Masarykova (nad MOK „Pražačka), ul. Stroupežnického, ul. Bělehradská, ul. Horova, ul. Bratislavská, ul. Dvořákova, ul. Na Schodech, ul. Mošnova, křižovatka ul. Elišky Krásnohorské x Dvořákova, v ul. Velká Hradební u křižovatky s ul. Důlce, ul. Hrnčířská (u křižovatky „Předmostí“), ul. Děčínská, křižovatka ul. Děčínská x Národního odboje x Žukovova, výjezd z parkoviště ul. U Nádraží, ul. Přístaviště, ul. Střelecká, Tyršova, u bílinského mostu, křižovatka ul. U Trati x Malá Hradební, křižovatka ul. U Trati x Revoluční x Panská, křižovatka ul. Panská x Brněnská, křižovatky ul. Klíšská x Vaníčkova a Vaníčkova x Brněnská, ul. Klíšská, křižovatka ul. Klíšská x Panská, křižovatka ul. Masarykova x Klíšská, křižovatka ul. Klíšská x Na Popluží, křižovatka ul. Okružní x Solvayova, křižovatka ul. Tovární x Kekulova; ul. Chabařovická (příjezd od Chabařovic), ul. Hrbovická x Mahenova, ul. U Vlečky, ul. Beneše Lounského, ul. U Vlečky – ČS PHM, ul. Řeháčkova, ul. Dostojevského, ul. Majakovského, ul. Tyršova (MOK OBI), ul. U Skladiště, ul. Textilní, ul. Na Luhách, křižovatka ul. Na Luhách x Tovární, ul. Průmyslová x U Jeslí x Sklářská, ul. Tovární (vjezd do depa ČD), ul. Kekulova, ul. Jateční, křižovatka ul. Jateční x Na Luhách x Textilní, ul. Jateční, křižovatka ul. Jateční x Za Válcovnou x Na Nivách, křižovatka ul. Za Válcovnou x Předlická, křižovatka silnic č. II/253 x č. III/25364, ul. Chabařovická (v prostoru náměstí Pr. Velikého), ul. Chabařovická (sil.č. II/253–v prostoru starých Předlic), křižovatka sil.č.III/25372 x ul. K Pierburgu, křižovatka sil.č. II/613 x ul. Jana Roháče (OK Trmice), ul. Jana Roháče, ul. U Chemičky, ul. U České besedy, Brněnská, ul. Školní náměstí, křižovatka ul. Klíšská x Panská, ul. U Trati, ul. Malá Hradební; ul. Veleslavínova, ul. Hoření, křižovatka ul. Hoření x Důlce, , ul. Stroupežnického, ul. Bělehradská, ul. Horova, ul. Bratislavská, křižovatky ul. Revoluční x U České besedy a ul. Revoluční x U Chemičky, křižovatka ul. Kekulova x Sklářská, křižovatka ul. Textilní x Tovární, ul. Tovární (nad MOK „Předlice“), OK na sil.č. III/25364 x průmyslové zóny, p.p.č. 1754/75 a 1754/49 (komunikace u Bauhausu), ul. Okružní, Průmyslová, Za Válcovnou, křižovatka ul. U Nádraží x Vojtěšská, v k.ú. Předlice, Trmice, Hrbovice, Klíše, Ústí nad Labem a Střekov – dle situace.
21.8.2026
7.9.2026
21.8.2026
7.9.2026
Veřejná vyhláška č.j.: MMUL/ODM/SÚ/328186/2026/GuKa
Opatření obecné povahy v ul. Sadová v k.ú. Ústí nad Labem – dle situace
21.8.2026
7.9.2026
Veřejná vyhláška č.j.: MMUL/ODM/SÚ/332529/2026/ZeLu
Opatření obecné povahy v ul. Vinařská v k.ú. Bukov – dle situace
21.8.2026
7.9.2026
Veřejná vyhláška č.j.: MMUL/ODM/SÚ/332974/2026/GuKa
Opatření obecné povahy v ul. Dlouhá v k.ú. Ústí nad Labem – dle situace
21.8.2026
7.9.2026
Veřejná vyhláška č.j.: MMUL/ODM/SÚ/335832/2026/GuKa
Opatření obecné povahy v ul. Masarykova (parkoviště u zimního stadionu) v k.ú. Klíše – dle situace
21.8.2026
7.9.2026
Veřejná vyhláška č.j.: MMUL/ODM/SÚ/335914/2026/GuKa
Opatření obecné povahy v ul. Okružní v k.ú. Ústí nad Labem – dle situace
21.8.2026
7.9.2026
Veřejná vyhláška č.j.: MMUL/OÚPSŘ/S/314558/2026/BaueJ
Řešení dopravy v ul. E. Krásnohorské a Veleslavínova
21.8.2026
7.9.2026
Veřejná vyhláška č.j.: MMUL/OÚPSŘ/S/318138/2026/BejI
Vyrozumění o zahájení řízení - stanoviska: Stavební úpravy bytového domu č.p. 2350/15, 2351/17, 2352
21.8.2026
7.9.2026
Veřejná vyhláška č.j.: MMUL/OŽP/VHO/287338/2026/MěBa
OZNÁMENÍ o zahájení vodoprávního řízení ve věci vydání souhlasu - „Průzkumný hydrogeologický vrt na p.p.č. 104/1 v k.ú. Habrovice“
21.8.2026
7.9.2026
Veřejná vyhláška č.j.:MMUL/ODM/SÚ/329663/2026/ZeLu
Opatření obecné povahy v ul. Nad Potoky v k.ú. Božtěšice – dle situace
1.7.2026
13.11.2026
Veřejná vyhláška Č.j.: MMUL/ODM/SÚ/268719/2026/SceLu
Oznámení o návrhu opatření obecné povahy V místě: na místních komunikacích na území města Ústí nad Labem – dle přiložené situace